Студентська профспілка

Що таке профспілка? Профспілка – це добровільна організація, яка захищає права своїх членів. Які саме права? 

  1. Матеріальні – ми видаємо матеріальну допомогу студентам, у яких трапилася біда (операція, переломи, хвороби, смерть близьких людей тощо) або навпаки радісні події такі як народження дитини та ін.
  2. Соціальні права – наша профспілка проводить різні соціальні заходи в університеті (день боротьби з палінням, день боротьби зі СНІДом, організовуємо екскурсії до Одеси, Львова, та інших видатних місць України, вручаємо новорічні подарунки студентам з дітьми, проводимо огляд-конкурс в гуртожитках університету «Краща кімната», за результатами яких переможці в будь-якому разі залишаються проживати в гуртожитку на наступний рік та отримують цінні подарунки, такі як мікрохвильові печі, чайники, тостери, мультиварки і т.д) також організовуємо літній та зимовий відпочинок студентів, у нас можна придбати путівки в профспілкові бази відпочинку на виключно студентські заїзди з 10-ти відсотковою знижкою.

Профспілка організовує безліч культурних, розважальних та спортивних заходів, а саме: дискотеки, фотоконкурси, квести, чемпіонати з міні-футболу, гри Що? Де? Коли?, являється основним спонсором конкурсу «Королева КрНУ», є співорганізатором Ліги Сміху організовуємо конкурс «Університет шукає таланти» запрошуємо до участі всіх талановитих студентів. також  організовуємо університетський конкурс «Студент року».

Профспілка КрНУ є єдиною організацією в Кременчуці, яка на основі підписаного договору з голландською фірмою має право видавати міжнародні посвідчення студента ISIC. ISIC – єдине офіційно визнане у понад 110 країнах світу посвідчення особи студента. А саме основне – це дисконтна картка, яка надає знижки від 5% до 95% на розміщення в готелях, при придбанні авіа квитків та квитків на наземний транспорт, при відвіданні музеїв, кінотеатрів, при придбанні товарів у магазинах,та багато іншого.

Щоб стати членом профспілки Ви маєте заповнити заяву на вступ в нашу організацію і заяву в бухгалтерію про відрахування 2-ох відсотків від стипендії як членські внески. Ці кошти йдуть на матеріальні допомоги, заохочення, організацію різних заходів, які проводяться для студентів.

Основні плюси бути членом профспілки:

  1. Ви отримаєте матеріальну допомогу у разі необхідності.
  2. Ви матимете знижки на екскурсії, які організовує профком.
  3. Коли Ви підете працювати на підприємство у Вас вже буде 5 років профспілкового стажу і Ви будете мати можливість одним з перших купувати пільгову путівку чи то на море, чи то в санаторій за 10% вартості.
  4. Ви можете цікаво та весело проводити свій вільний час.
  5. Ви маєте можливість брати участь у наших заходах, конкурсах та чемпіонатах і вигравати призи.
  6. Замість того щоб після пар іти додому і сидіти в інтернеті чи дивитись телевізор, Ви можете брати участь в організації наших заходів та реалізовувати свої таланти, можливості та амбіції. А у винагороду за це маєте можливість отримувати як матеріальні заохочення від профспілки, так і отримувати додаткову стипендію міської ради, стипендію ректора КрНУ та стипендію благодійного фонду Джерело Дніпра,а також мати додаткові бали у картці підтримки студента та картці підтримки бакалавра.

    Для швидкого зв’язку з Вами та для того щоб ви знали що проводиться в університеті, задавати запитання які Вас цікавлять, в нас є сторінка у Фейсбук та в Інстаграм, канал у Телеграмі. Вступайте до групи і будьте в курсі подій.

А тих, хто хоче бути не просто членом профспілки, а бути активним і реалізовувати себе, ми запрошуємо до нас в будь-який час до кабінету 7116, де знаходиться Студентський профком КрНУ.

Для активу профспілки ми завжди організовуємо окремі цікаві тренінги, різні заохочувальні та розважальні заходи. Тож бажаючих бути активістами ми запрошуємо на тренінг з розвитку лідерських якостей та роботи в команді, записатися на який можна в каб. 7116.