Спортивні досягнення

Спортивну роботу на факультеті очолює заступник декана ФЕКІ Саньков С.В., ентузіаст та популяризатор спорту, голова колективу фізкультури факультету та заступник голови спортивного клубу “Політехнік” КрНУ.

Команди викладачів і студентів факультету беруть участь в універсіаді КрНУ, що включає 8 видів спорту (легкоатлетичний крос, волейбол, баскетбол, шахи, плавання, настільний теніс, міні-футбол та легка атлетика). Також багато студентів факультету беруть участь у щорічних змаганнях - Кубку ректора з волейболу та Кубках студентського профкому з баскетболу, міні-футболу, волейболу та настільного тенісу. У складі збірних команд університету з різних видів спорту студенти ФЕКІ неодноразово ставали переможцями та призерами універсіади Полтавщини.

Одним з найуспішніших напрямів спортивної діяльності на факультеті є городковий спорт. Під керівництвом заслуженого тренера Україні М.П. Севрюка у 2011 р. тодішня студентка кафедри електронних апаратів, а нині к.т.н, доцент кафедри АІС Коваль Світлана у складі збірної команди України стала чемпіонкою світу з городкового спорту, а у 2017 р. – чемпіонкою світу у особистих і командних змаганнях. На сьогодні вона є триразовою чемпіонкою світу.

Світлана Коваль – триразова чемпіонка світу з городкового спорту

К.т.н., доцент Світлана Коваль – триразова чемпіонка світу з городкового спорту

Серед видатних переможців також присутні студенти факультету ЕКІ Городинець М. – чемпіон світу та Європи з кульової стрільби, Торвин І. – чемпіон та рекордсмен Європи з плавання.