Кращі випускники факультету

Випускники кафедр факультету, які показали відмінні результати у навчанні та отримали диплом з відзнакою

ОКР "Бакалавр"

ОКР "Спеціаліст"

ОКР "Магістр"

Кандидати технічних наук

ОКР "Бакалавр"

Прізвище, ім’я, по батькові Група Рік випуску Спеціальність
Блінецький Володимир Олександрович БС 95-1 1999 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Деменко Олеся Олегівна БС 95-1 1999 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Дендеберя Станіслав Григорович БС 95-1 1999 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Доценко Надія Василівна БС 95-1 1999 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Іванченко Світлана Євгеніївна БС 95-1 1999 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Маркевич Сергій Михайлович БС 95-2 1999 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Цебренко Ігор В'ячеславович БС 95-1 1999 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Бандур Андрій Вікторович ПА 96-1 2000 Електронна побутова апаратура
Вишинський Олег Вікторович БС 96-1 2000 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Вітко Ганна Костянтинівна ПА 96-1 2000 Електронна побутова апаратура
Водолажський Андрій Сергійович ПА 96-1 2000 Електронна побутова апаратура
Гладкий Віктор Васильович ПА 96-1 2000 Електронна побутова апаратура
Ліберанська Аліна Дмитрівна ПА 96-1 2000 Електронна побутова апаратура
Мастюх Василь Петрович БС 96-2 2000 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Мокра Тетяна Валеріївна БС 96-1 2000 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Полярус Ігор Анатолійович ПА 96-1 2000 Електронна побутова апаратура
Потреба Юрій Петрович ПА 96-1 2000 Електронна побутова апаратура
Синьов Кирило Євгенійович ПА 96-1 2000 Електронна побутова апаратура
Ткаченко Марія Вікторівна БС 96-1 2000 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Федін Андрій Ігорович ПА 96-1 2000 Електронна побутова апаратура
Чернишов Володимир Олександрович БС 96-2 2000 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Чокань Юрій Миколайович ПА 96-1 2000 Електронна побутова апаратура
Яковенко (Кавунник) Олена Петрівна БС 96-1 2000 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Баранець Артем Миколайович КС 97-1 2001 Комп'ютерні системи і мережі
Гученко Мирослава Миколаївна КС 97-1 2001 Комп'ютерні системи і мережі
Дахно Олександр Володимирович ПА 97-1 2001 Електронна побутова апаратура
Демиденко Сергій Анатолийвич КС 97-1 2001 Комп'ютерні системи і мережі
Дігтярьов Сергій Вячеславович КС 97-1 2001 Комп'ютерні системи і мережі
Драчов Іван Сергійович ПА 97-1 2001 Електронна побутова апаратура
Костенко Олександр Володимирович КС 97-2 2001 Комп'ютерні системи і мережі
Кривець Андрій Васильович КС 97-2 2001 Комп'ютерні системи і мережі
Лень Віталій Володимирович ПА 97-1 2001 Електронна побутова апаратура
Лішинська Тетяна Василівна КС 97-2 2001 Комп'ютерні системи і мережі
Мерзляков Василь Володимирович КС 97-2 2001 Комп'ютерні системи і мережі
Мішун Ірина Костянтинівна БС 97-1 2001 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Налісна Ольга Василівна БС 97-1 2001 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Огаренко Володимир Борисович ПА 97-1 2001 Електронна побутова апаратура
Осауленко Віталій Сергійович КС 97-1 2001 Комп'ютерні системи і мережі
Патирило Станіслав Станіславович КС 97-1 2001 Комп'ютерні системи і мережі
Русавський Віталій Миколайович КС 97-1 2001 Комп'ютерні системи і мережі
Сухов Олександр Іванович ПА 97-1 2001 Електронна побутова апаратура
Тур Юлія Іванівна ПА 97-1 2001 Електронна побутова апаратура
Штирба Олена Анатоліївна БС 97-1 2001 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Шушпан Олексій Володимирович БС 97-1 2001 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Яковенко Роман Олександрович КС 97-2 2001 Комп'ютерні системи і мережі
Ардашов Сергій Андрійович ПА 98-1 2002 Електронна побутова апаратура
Артюшенко Сергій Семенович ПА 98-1 2002 Електронна побутова апаратура
Булат Олександр Олександрович ПА 98-1 2002 Електронна побутова апаратура
Гориславець Марина Іванівна БС 98-1 2002 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Дадінська Олеся Василівна БС 98-2 2002 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Дерев'янко Тетяна Сергіївна КС 98-2 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Євтушенко Сергій Володимирович КС 98-1 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Жмайло Наталія Миколаївна БС 98-2 2002 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Ілюхін Олександр Віталійович КС 98-2 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Корольов Юрій Геннадійович КС 98-2 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Логінов Віктор Петрович ПА 98-1 2002 Електронна побутова апаратура
Мохунь Ігор Андрійович БС 98-2 2002 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Поляков Іван Іванович КС 98-1 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Польськой Дмитро Борисович КС 98-1 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Прокопенко Костянтин Миколайович КС 98-2 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Проценко Олексій Федорович БС 98-1 2002 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Слюсар Наталя Сергіївна КС 98-1 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Смірнова Надія Валеріївна БС 98-2 2002 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Сохін Наталія Леонідівна КС 98-2 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Шатов Олексій Юрійович ПА 98-1 2002 Електронна побутова апаратура
Швиденко Вікторія Олексіївна ПА 98-1 2002 Електронна побутова апаратура
Яременко Ярослав Григорович КС 98-1 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Абраменко Віталіна Сергіївна ПА 99-1 2003 Електронна побутова апаратура
Балтрушайтіс Томас Ремігійович ПА 99-1 2003 Електронна побутова апаратура
Бездєнєжних Павло Ігорович ЕА 99-1 2003 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Бондар Вікторія Костянтинівна КС 99-2 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Бондаренко Юлія Валеріївна БС 99-1 2003 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Вовковий Роман Дмитрович КС 99-2 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Волох Денис Олександрович КС 99-1 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Горпинко Олена Миколаївна ЕА 99-1 2003 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Єременко Ганна Вікторівна БС 99-1 2003 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Журавель Сергій Олександрович ПА 99-1 2003 Електронна побутова апаратура
Іщенко Антон Сергійович КС 99-2 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Кузнєцов Роман Васильович КС 99-2 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Лавров Євгеній Сергійович КС 99-2 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Мамчур Дмитро Григорович КС 99-2 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Молодецька Наталія Анатоліївна БС 99-1 2003 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Піший Роман Юрійович ПА 99-1 2003 Електронна побутова апаратура
Руденко Юлія Миколаївна ПА 99-1 2003 Електронна побутова апаратура
Русаков Олег Ігорович ЕА 99-1 2003 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Савченко Дмитро Анатолійович КС 99-2 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Скутін Олексій Олександрович КС 99-2 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Фомочкін Олексій Мизайлович КС 99-2 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Швець Олена Миколаївна БС 99-1 2003 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Янченко Наталія Вячеславівна КС 99-2 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Герасимов Володимир Олександрович ПА 00-1 2004 Електронна побутова апаратура
Карпенко Сергій Вікторович КС 00-1 2004 Комп'ютерні системи і мережі
Ковирін Олексій Миколайович КС 00-1 2004 Комп'ютерні системи і мережі
Кухар Віталій  Олександрович ПА 00-1 2004 Електронна побутова апаратура
Кухаренко Дмитро Володимирович БС 00-1 2004 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Мазура Олена Михайлівна КС 00-2 2004 Комп'ютерні системи і мережі
Маньківська Юлія Вікторівна ЕА 00-1 2004 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Чернякова Ольга  Валеріївна БС 00-1 2004 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Ярина (Старик) Олена Сергіївна ЕА 00-1 2004 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Берг Андрій Вікторович БС 01-1 2005 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Ботвінський Дмитро Сергійович КС 01-2 2005 Комп'ютерні системи і мережі
Боярко Микола Миколайович БС 03-2с 2005 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Герко Юлія Юріївна ЕА 01-1 2005 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Дмитрієв Михайло Михайлович ЕА 01-1 2005 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Донченко Роман Миколайович ПА 01-1 2005 Електронна побутова апаратура
Зінченко Віталій Юрійович БС 03-2с 2005 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Ісаєнко Наталія Михайлівна БС 01-1 2005 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Карнаух Яна Олександрівна ЕА 01-1 2005 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Кисельов Олександр Юрійович КС 01-2 2005 Комп'ютерні системи і мережі
Криндач Віктор Вікторович ЕА 01-1 2005 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Лень Олександр Васильович ЕА 01-1 2005 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Малєйчик Володимир Васильович ЕА 01-1 2005 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Михайлець Олександр Сергійович ПА 01-1 2005 Електронна побутова апаратура
Мудра Вікторія Вікторівна ЕА 01-1 2005 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Позняк Євген Володимирович КС 01-1 2005 Комп'ютерні системи і мережі
Постнова Анна Михайлівна БС 01-1 2005 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Семенченко Світлана Олександрівна БС 01-1 2005 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Трубчанін Андрій Сергійович КС 01-2 2005 Комп'ютерні системи і мережі
Цвєнтарний Руслан Сергійович КС 01-1 2005 Комп'ютерні системи і мережі
Шевченко Тетяна Василівна ЕА 01-1 2005 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Шумихін Олег Костянтинович ПА 01-1 2005 Електронна побутова апаратура
Боклаг Тетяна Григорівна ЕА 02-1 2006 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Бугаєць Наталя Сергіївна БС 02-1 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Вакуленко Інна Володимирівна БС 02-1 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Гупало Тетяна Миколаївна БС 02-1 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Давиденко Максим Олексійович БС 04-2с 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Даценко Тетяна Володимирівна КС 02-2 2006 Комп'ютерні системи і мережі
Донченко Олександр Анатолійович КС 02-1 2006 Комп'ютерні системи і мережі
Дорофієнко Анна Олександрівна ЕА 02-1 2006 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Дудник Леся Олександрівна ЕА 02-1 2006 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Дуднік Марина Петрівна ЕА 02-1 2006 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Звєздай Ігор Олександрович КС 02-2 2006 Комп'ютерні системи і мережі
Каждан Валерій Володимирович КС 02-1 2006 Комп'ютерні системи і мережі
Качала Олександр Юрійович БС 02-1 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Корчак Марина Іванівна ЕА 02-1 2006 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Масюк Юлія Володимирівна БС 04-2с 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Мурашко Альона Володимирівна БС 04-2с 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Німчин Лариса Олександрівна БС 02-1 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Омельченко Сергій Михайлович БС 04-2с 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Погребняк Валерій Григорович ЕА 02-1 2006 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Проворова Марія Сергіївна БС 04-2с 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Пшеничний Богдан Євгенійович КС 02-2 2006 Комп'ютерні системи і мережі
Рижа Віра Вікторівна КС 02-2 2006 Комп'ютерні системи і мережі
Сафонов Дмитро Олександрович БС 04-2с 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Смелянський Ростислав Олегович КС 02-1 2006 Комп'ютерні системи і мережі
Смірнов Юрій Анатолійович ЕА 02-1 2006 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Татарчук Андрій Дмитрович КС 02-1 2006 Комп'ютерні системи і мережі
Третяк Ірина Миколаївна ЕА 02-1 2006 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Улізько Олег Миколайович БС 02-1 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Філіков Сергій Сергійович БС 04-2с 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Шумков Ігор Олександрович БС 04-2с 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Щербина Оксана Миколаївна БС 02-1 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Бершаденко Катерина Юріївна ЕА 03-1 2007 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Булай Марина Петрівна БС 03-1 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Булат Валентина Олександрівна ЕА 03-1 2007 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Ведяєв Анатолій Володимирович КС 03-1 2007 Комп'ютерні системи і мережі
Гришакін Ігор Олексійович КС 03-2 2007 Комп'ютерні системи і мережі
Доброгаєв Роман Олександрович ЕА 03-1 2007 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Забірников Сергій Валерійович КС 03-1 2007 Комп'ютерні системи і мережі
Ільченко Дмитро Олександрович КС 03-1 2007 Комп'ютерні системи і мережі
Копил Роман Григорович ЕА 03-1 2007 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Лимаренко Євгеній Сергійович БС 05-2с 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Маляренко Олександр Сергійович ПА 03-1 2007 Електронна побутова апаратура
Мельник Ольга Олександрівна БС 03-1 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Норець Анастасія Яківна БС 03-1 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Ольхова Юлія Олександрівна КС 03-1 2007 Комп'ютерні системи і мережі
Оранський Євгеній Григорович БС 05-2с 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Плужник Володимир Володимирович БС 03-1 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Почипинець Ірина Ігорівна ЕА 03-1 2007 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Рогава Едуард Таріелович ЕА 03-1 2007 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Селіванова Катерина Вячеславівна БС 03-1 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Сень Степан Миколайович ЕА 03-1 2007 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Сєрік Марина Юріївна КС 03-1 2007 Комп'ютерні системи і мережі
Сілант'єва Катерина Вікторівна БС 03-1 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Славко Олена Геннадіївна КС 03-1 2007 Комп'ютерні системи і мережі
Соколовська Ольга Петрівна БС 03-1 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Тимошенко Світлана Сергіївна БС 03-1 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Хільченко Алла Сергіївна ЕА 03-1 2007 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Шилан Павло Анатолійович КС 05-4с 2007 Комп'ютерні системи і мережі
Штукаторова Олександра Валеріївна БС 03-1 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Андрєєв Антон Вікторович КС 04-2 2008 Комп'ютерні системи і мережі
Бабич Аліна Миколаївна БС 04-1 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Богобоящий Роман Вікторович ЕА 04-1 2008 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Валашко Юлія Василівна БС 04-1 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Гуцаленко Сергій Станіславович ЕА 04-1 2008 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Дудник Вероніка Валеріївна КС 04-1 2008 Комп'ютерні системи і мережі
Дядюренко Ольга Сергіївна ЕА 04-1 2008 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Калінін Олег Анатолійович КС 06-4с 2008 Комп'ютерні системи і мережі
Качала Тетяна Юріївна ПА 04-1 2008 Електронна побутова апаратура
Каян Таісія Анатоліївна БС 04-1 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Костенко Павло Павлович КС 04-1 2008 Комп'ютерні системи і мережі
Кулик Ірина Анатоліївна ПА 04-1 2008 Електронна побутова апаратура
Лосін Юрій Геннадійович ЕА 04-1 2008 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Манжара Ірина Борисівна ПА 04-1 2008 Електронна побутова апаратура
Мельниченко Валерій Володимирович ПА 04-1 2008 Електронна побутова апаратура
Мельниченко Володимир Володимирович ПА 04-1 2008 Електронна побутова апаратура
Мілашенко Анна Михайлівна КС 06-4с 2008 Комп'ютерні системи і мережі
Настенко Ольга Іванівна І 04-1 2008 Інформатика
Нєстєрова Валентина Ігорівна ПА 04-1 2008 Електронна побутова апаратура
Нормова Євгенія Валеріївна ЕА 04-1 2008 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Орлов Дмитро Валентинович КС 06-4с 2008 Комп'ютерні системи і мережі
Рассєйкіна Наталія Анатоліївна БС 04-1 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Ромашко Євгенія Миколаївна БС 04-1 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Сивенок Тетяна Валентинівна БС 04-1 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Федорченко Катерина Іванівна ЕА 04-1 2008 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Яцкова Наталя Сергіївна БС 04-1 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Богуславський Олександр Сергійович КС 05-2 2009 Комп'ютерні системи і мережі
Булат Наталія Олександрівна БС 05-1 2009 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Геращенко Сергій  Олександрович І 05-1 2009 Інформатика
Глушко Наталя Юріївна БС 05-1 2009 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Голуб Дмитро Віталійович КС 05-2 2009 Комп'ютерні системи і мережі
Зубеня (Бриль) Тетяна Сергіївна І 05-1 2009 Інформатика
Калашнік Олександр Олександрович КС 05-2 2009 Комп'ютерні системи і мережі
Малєйчик Віктор Васильович КС 07-4с 2009 Комп'ютерні системи і мережі
Маслюк Катерина Олегівна БС 05-1 2009 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Морозова Вікторія Олександрівна І 05-1 2009 Інформатика
Неборак Ліна Олександрівна БС 05-1 2009 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Панченко Світлана Анатоліївна БС 05-1 2009 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Петрусь Андрій  Сергійович КС 05-1 2009 Комп'ютерні системи і мережі
Розка Максим Васильович ПА 05-1 2009 Електронна побутова апаратура
Самокрик Дар'я Сергіївна БС 05-1 2009 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Смирнова Дар'я Сергіївна ЕА 05-1 2009 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Смірнова Юлія Анатоліївна КС 05-2 2009 Комп'ютерні системи і мережі
Старик Валерій Михайлович ПА 05-1 2009 Електронна побутова апаратура
Ткач Григорій Анатолійович ЕА 05-1 2009 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Ткаченко Юлія Миколаївна БС 05-1 2009 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Удовиченко Олена Сергіївна БС 05-1 2009 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Федоренко Вікторія Олександрівна ЕА 05-1 2009 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Федосенко Роман Віталійович ЕА 05-1 2009 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Фоміна Тетяна Олександрівна ЕА 05-1 2009 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Владов Сергій Ігорович ЕА 06-1 2010 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Збираник Віталій Петрович ЕА 06-1 2010 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Карпенко Євген Олександрович КС 06-1 2010 Комп'ютерні системи і мережі
Коваль (Кочергіна) Світлана Станіславівна ЕА 06-1 2010 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Левицька Тетяна Іванівна І 06-1 2010 Інформатика
Лещинський Юрій Семенович ПА 06-1 2010 Електронна побутова апаратура
Машкевич Олена Сергіївна І 06-1 2010 Інформатика
Мирошніченко Денис Сергійович ЕА 06-1 2010 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Нікіфоренко Тетяна Валентинівна ЕА 06-1 2010 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Панасенко Юлія Сергіївна ПА 06-1 2010 Електронна побутова апаратура
Пилипенко Євген Юрійович ПА 06-1 2010 Електронна побутова апаратура
Руденко Микита Андрійович ЕА 06-1 2010 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Свирид Артем Валентинович ЕА 06-1 2010 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Скапа Євгеній Іванович ЕА 06-1 2010 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Соболєва Ольга Олексіївна КС 06-1 2010 Комп'ютерні системи і мережі
Тертишний Владислав Олексійович БС 06-1 2010 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Шаповал Інна Сергіївна КС 06-1 2010 Комп'ютерні системи і мережі
Шиян Валентина Миколаївна КС 06-1 2010 Комп'ютерні системи і мережі
Шкарупа Катерина Сергіївна І 06-1 2010 Інформатика
Блохіна Ольга Борисівна ПА 07-1 2011 Електронна побутова апаратура
Вакуленко Юлія Володимирівна БС 07-1 2011 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Василина Сергій Анатолійович БС 07-1 2011 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Васюнін Владислав Васильвич ПА 07-1 2011 Електронна побутова апаратура
Влашпенко Ольга Сергіївна БС 07-1 2011 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Гайдуков Денис Олександрович КС 07-1 2011 Комп'ютерні системи і мережі
Гладка Наталія Миколаївна БС 07-1 2011 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Колотій Сергій Олександрович ЕА 07-1 2011 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Кондрук Альона Олегівна І 07-1 2011 Інформатика
Котовський Артем Вікторович КС 07-1 2011 Комп'ютерні системи і мережі
Криворучко Сергій Володимирович ЕА 07-1 2011 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Крупа Ольга Леонідівна БС 07-1 2011 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Кузняков Олександр Ігорович ПА 07-1 2011 Електронна побутова апаратура
Лещук Антон Ігорович І 07-1 2011 Інформатика
Марусіна Олена Володимирівна КС 07-1 2011 Комп'ютерні системи і мережі
Нефедкін Дмитро Ігорович ЕА 07-1 2011 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Свещинський Дмитро Сергійович І 07-1 2011 Інформатика
Світлична Яна Григорівна БС 07-1 2011 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Слабченко Олеся Олегівна КС 07-1 2011 Комп'ютерні системи і мережі
Турченко Віталій Олександрович КС 07-1 2011 Комп'ютерні системи і мережі
Усачов Валерій Сергійович І 07-1 2011 Інформатика
Якушева Вероніка Сергіївна КС 09-2с 2011 Комп'ютерні системи і мережі
Андрєєва Катерина Юріївна РА 08-2 2012 Радіоелектронні апарати
Василенко Олександр Юрійович КС 08-1 2012 Комп'ютерні системи і мережі
Веріченко Тетяна Миколаївна І 08-1 2012 Інформатика
Годзевська Кристина Іванівна КС 08-1 2012 Комп'ютерні системи і мережі
Голубченко Ганна Василівна РА 08-3 2012 Радіоелектронні апарати
Мирошніченко Олена Володимирівна РА 08-2 2012 Радіоелектронні апарати
Мізін Тетяна Ігорівна РА 08-1 2012 Радіоелектронні апарати
Молотовська Олена Павлівна РА 08-2 2012 Радіоелектронні апарати
Надворський Назарій Вікторович РА 08-3 2012 Радіоелектронні апарати
Перевернихата Іван Михайлович І 08-1 2012 Інформатика
Семененко Володимир Юрійович РА 08-1 2012 Радіоелектронні апарати
Семенов Всеволод Валерійович РА 08-2 2012 Радіоелектронні апарати
Чугуйцев Євгеній Ігорович РА 08-1 2012 Радіоелектронні апарати
Яременко (Муха) Анна Вікторівна РА 08-3 2012 Радіоелектронні апарати
Василина Олексій Анатолійович РА 09-2 2013 Радіоелектронні апарати
Жушман Роман Володимирович РА 09-1 2013 Радіоелектронні апарати
Завацька Анна Олександрівна І 09-1 2013 Інформатика
Луценко Альона Василівна І 09-1 2013 Інформатика
Мандрика Аліна Ігорівна І 09-1 2013 Інформатика
Мартиросян Ані Мушегівна І 09-1 2013 Інформатика
Ткаченко Денис Юрійович РА 09-3 2013 Радіоелектронні апарати
Чудакова Алла Сергіївна КС 09-1 2013 Комп'ютерні системи і мережі
Баглай Владислав Ігорович КС 10-1 2014 Комп'ютерні системи і мережі
Димченко Микола Миколайович КН 10-1 2014 Комп'ютерні науки
Заїка Антон Вікторович І 10-1 2014 Інформатика
Злочевський Сергій Андрійович КС 10-1 2014 Комп'ютерні системи і мережі
Кривонос Оксана Анатоліївна РА 10-1 2014 Радіоелектронні апарати
Матвійчук Ірина Іванівна І 10-1 2014 Інформатика
Островська Анна Миколаївна КС 10-2 2014 Комп'ютерні системи і мережі
Щерба Антон Романович КС 10-2 2014 Комп'ютерні системи і мережі
Яцура Андрій Вадимович І 10-1 2014 Інформатика
Вусик Оксана Сергіївна І 11-1 2015 Інформатика
Данілова Єлізавета Геннадіївна КІ 11-1 2015 Комп'ютерна інженерія
Дяченко Тетяна Михайлівна КН 11-1 2015 Комп'ютерні науки
Король Катерина Сергіївна КН 11-1 2015 Комп'ютерні науки
Макаров Кирило-Анжело Віорелович АК 11-1 2015 Автоматизація та компютерно-інтегровані технології
Роман Олена Владиславіна І 11-1 2015 Інформатика
Третяк Ольга Миколаївна КІ 11-1 2015 Комп'ютерна інженерія
Фомовський Володимир Феліксович РА 11-2 2015 Радіоелектронні апарати
Цимбал Ярослав Ігорович АК 11-1 2015 Автоматизація та компютерно-інтегровані технології
Васильєв Денис Олегович КН 12-1 2016 Комп'ютерні науки
Головін Максим Володимирович І 12-1 2016 Інформатика
Козир Антон Євгенович І 12-1 2016 Інформатика
Свіченський Юрій Миколайович КН 12-1 2016 Комп'ютерні науки
Срібний Станіслав Дмитрович АК 12-1 2016 Автоматизація та компютерно-інтегровані технології
Телятник Максим Сергійович КІ 12-1 2016 Комп'ютерна інженерія
Баранік Андрій Петрович АК 13-1 2017 Автоматизація та компютерно-інтегровані технології
Захарченко Яна Русланівна КН 13-1 2017 Комп'ютерні науки
Кучерява Діана Леонідівна І 13-1 2017 Інформатика
Сніщенко Ганна Романівна РА 13-2 2017 Радіоелектронні апарати
Шкарупа Наталія Сергіївна КН 13-1 2017 Комп'ютерні науки
Копаєвич Олександр Володимирович АК 14-1 2018 Автоматизація та компютерно-інтегровані технології
Соляник Дмитро Володимирович РА 14-2 2018 Радіоелектронні апарати
Бєлка Сергій  Миколайович СОІ 16-2с 2019 Середня освіта (Інформатика)
Гасан Дарія Віталіївна РА 15-2 2019 Радіоелектронні апарати
Гладир Антон Андрійович КІ 16-2с 2019 Комп'ютерна інженерія
Зданєкін Богдан Миколайович КІ 15-1 2019 Комп'ютерна інженерія
Карабаш Євгеній Олександрович КІ 15-1 2019 Комп'ютерна інженерія
Олійник Агтем Вітадійович КІ 16-2с 2019 Комп'ютерна інженерія
Остапчук Ганна Олегівна КІ 16-2с 2019 Комп'ютерна інженерія
Пустова Віторія Дмитрівна КН 15-1 2019 Комп'ютерні науки та інформаційні технології
Сириця Євгеній Володимирович АК 15-1 2019 Автоматизація та компютерно-інтегровані технології
Вадурін Кирило Олегович РА 16-1 2020 Радіоелектронні апарати
Грищенко Євгеній Володимирович КНІТ 16-1 2020 Комп'ютерні науки та інформаційні технології
Козицька Юлія Валеріївна СОІ 16-1 2020 Середня освіта (Інформатика)
Кравченко Світлана Андріївна КІ 17-2с 2020 Комп'ютерна інженерія
Кудін Олег Станіславович КНІТ 16-1 2020 Комп'ютерні науки та інформаційні технології
Лупинос Андрій Сергійович КІ 16-1 2020 Комп'ютерна інженерія

ОКР "Спеціаліст"

Прізвище, ім’я, по батькові Група Рік випуску Спеціальність
Блінецький Володимир Олександрович БС 95-1 2000 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Деменко Олеся Олегівна БС 95-1 2000 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Дендеберя Станіслав Григорович БС 95-1 2000 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Доценко Надія Василівна БС 95-1 2000 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Іванченко Світлана Євгеніївна БС 95-1 2000 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Маркевич Сергій Михайлович БС 95-2 2000 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Цебренко Ігор В'ячеславович БС 95-1 2000 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Бандур Андрій Вікторович ПА 96-1 2001 Електронна побутова апаратура
Вишинський Олег Вікторович БС 96-1 2001 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Вітко Ганна Костянтинівна ПА 96-1 2001 Електронна побутова апаратура
Водолажський Андрій Сергійович ПА 96-1 2001 Електронна побутова апаратура
Гладкий Віктор Васильович ПА 96-1 2001 Електронна побутова апаратура
Ліберанська Аліна Дмитрівна ПА 96-1 2001 Електронна побутова апаратура
Мастюх Василь Петрович БС 96-2 2001 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Мокра Тетяна Валеріївна БС 96-1 2001 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Полярус Ігор Анатолійович ПА 96-1 2001 Електронна побутова апаратура
Потреба Юрій Петрович ПА 96-1 2001 Електронна побутова апаратура
Синьов Кирило Євгенійович ПА 96-1 2001 Електронна побутова апаратура
Федін Андрій Ігорович ПА 96-1 2001 Електронна побутова апаратура
Чернишов Володимир Олександрович БС 96-2 2001 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Чокань Юрій Миколайович ПА 96-1 2001 Електронна побутова апаратура
Яковенко  Олена Петрівна БС 96-1 2001 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Баранець Артем Миколайович КС 97-1 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Богодист (Мішун) Ірина Костянтинівна БС 97-1 2002 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Гученко Мирослава Миколаївна КС 97-1 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Дахно Олександр Володимирович ПА 97-1 2002 Електронна побутова апаратура
Демиденко Сергій Анатолийвич КС 97-1 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Дігтярьов Сергій Вячеславович КС 97-1 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Драчов Іван Сергійович ПА 97-1 2002 Електронна побутова апаратура
Костенко Олександр Володимирович КС 97-2 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Кривець Андрій Васильович КС 97-2 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Лень Віталій Володимирович ПА 97-1 2002 Електронна побутова апаратура
Лішинська Тетяна Василівна КС 97-2 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Мерзляков Василь Володимирович КС 97-2 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Налісна Ольга Василівна БС 97-1 2002 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Огаренко Володимир Борисович ПА 97-1 2002 Електронна побутова апаратура
Осауленко Віталій Сергійович КС 97-1 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Патирило Станіслав Станіславович КС 97-1 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Русавський Віталій Миколайович КС 97-1 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Сухов Олександр Іванович ПА 97-1 2002 Електронна побутова апаратура
Ткаченко Марія Вікторівна БС 97-1 2002 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Тур Юлія Іванівна ПА 97-1 2002 Електронна побутова апаратура
Шушпан Олексій Володимирович БС 97-1 2002 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Яковенко Роман Олександрович КС 97-2 2002 Комп'ютерні системи і мережі
Ардашов Сергій Андрійович ПА 98-1 2003 Електронна побутова апаратура
Артюшенко Сергій Семенович ПА 98-1 2003 Електронна побутова апаратура
Булат Олександр Олександрович ПА 98-1 2003 Електронна побутова апаратура
Гориславець Марина Іванівна БС 98-1 2003 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Дадінська Олеся Василівна БС 98-2 2003 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Дерев'янко Тетяна Сергіївна КС 98-2 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Євтушенко Сергій Володимирович КС 98-1 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Ілюхін Олександр Віталійович КС 98-2 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Корольов Юрій Геннадійович КС 98-2 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Логінов Віктор Петрович ПА 98-1 2003 Електронна побутова апаратура
Мохунь Ігор Андрійович БС 98-2 2003 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Поляков Іван Іванович КС 98-1 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Польськой Дмитро Борисович КС 98-1 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Прокопенко Костянтин Миколайович КС 98-2 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Проценко Олексій Федорович БС 98-1 2003 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Роїк (Жмайло) Наталія Миколаївна БС 98-2 2003 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Слюсар Наталя Сергіївна КС 98-1 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Смірнова Надія Валеріївна БС 98-2 2003 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Сохін Наталія Леонідівна КС 98-2 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Шатов Олексій Юрійович ПА 98-1 2003 Електронна побутова апаратура
Швиденко Вікторія Олексіївна ПА 98-1 2003 Електронна побутова апаратура
Штирба Олена Анатоліївна БС 98-1 2003 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Яременко Ярослав Григорович КС 98-1 2003 Комп'ютерні системи і мережі
Абраменко Віталіна Сергіївна ПА 99-1 2004 Електронна побутова апаратура
Балтрушайтіс Томас Ремігійович ПА 99-1 2004 Електронна побутова апаратура
Бездєнєжних Павло Ігорович ЕА 99-1 2004 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Бондаренко Юлія Валеріївна БС 99-1 2004 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Вовковий Роман Дмитрович КС 99-2 2004 Комп'ютерні системи і мережі
Волох Денис Олександрович КС 99-1 2004 Комп'ютерні системи і мережі
Горпинко Олена Миколаївна ЕА 99-1 2004 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Єременко Ганна Вікторівна БС 99-1 2004 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Журавель Сергій Олександрович ПА 99-1 2004 Електронна побутова апаратура
Іщенко Антон Сергійович КС 99-2 2004 Комп'ютерні системи і мережі
Кузнєцов Роман Васильович КС 99-2 2004 Комп'ютерні системи і мережі
Лавров Євгеній Сергійович КС 99-2 2004 Комп'ютерні системи і мережі
Мамчур Дмитро Григорович КС 99-2 2004 Комп'ютерні системи і мережі
Молодецька Наталія Анатоліївна БС 99-1 2004 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Павліченко (Бондар) Вікторія Костянтинівна КС 99-2 2004 Комп'ютерні системи і мережі
Піший Роман Юрійович ПА 99-1 2004 Електронна побутова апаратура
Руденко Юлія Миколаївна ПА 99-1 2004 Електронна побутова апаратура
Русаков Олег Ігорович ЕА 99-1 2004 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Савченко Дмитро Анатолійович КС 99-2 2004 Комп'ютерні системи і мережі
Скутін Олексій Олександрович КС 99-2 2004 Комп'ютерні системи і мережі
Фомочкін Олексій Мизайлович КС 99-2 2004 Комп'ютерні системи і мережі
Швець Олена Миколаївна БС 99-1 2004 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Янченко Наталія Вячеславівна КС 99-2 2004 Комп'ютерні системи і мережі
Герасимов Володимир Олександрович ПА 00-1 2005 Електронна побутова апаратура
Карпенко Сергій Вікторович КС 00-1 2005 Комп'ютерні системи і мережі
Ковирін Олексій Миколайович КС 00-1 2005 Комп'ютерні системи і мережі
Кухар Віталій  Олександрович ПА 00-1 2005 Електронна побутова апаратура
Мазура Олена Михайлівна КС 00-2 2005 Комп'ютерні системи і мережі
Маньківська Юлія Вікторівна ЕА 00-1 2005 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Ярина Олена Сергіївна ЕА 00-1 2005 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Герко Юлія Юріївна ЕА 01-1 2006 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Дмитрієв Михайло Михайлович ЕА 01-1 2006 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Донченко Роман Миколайович ПА 01-1 2006 Електронна побутова апаратура
Ісаєнко Наталія Михайлівна БС 01-1 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Карнаух Яна Олександрівна ЕА 01-1 2006 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Кисельов Олександр Юрійович КС 01-2 2006 Комп'ютерні системи і мережі
Криндач Віктор Вікторович ЕА 01-1 2006 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Лень Олександр Васильович ЕА 01-1 2006 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Михайлець Олександр Сергійович ПА 01-1 2006 Електронна побутова апаратура
Мудра Вікторія Вікторівна ЕА 01-1 2006 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Семенченко Світлана Олександрівна БС 01-1 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Шевченко Тетяна Василівна ЕА 01-1 2006 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Шумихін Олег Костянтинович ПА 01-1 2006 Електронна побутова апаратура
Бугаєць Наталя Сергіївна БС 02-1 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Вакуленко Інна Володимирівна БС 02-1 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Гупало Тетяна Миколаївна БС 02-1 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Давиденко Максим Олексійович БС 04-2с 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Даценко Тетяна Володимирівна КС 02-2 2007 Комп'ютерні системи і мережі
Дорофієнко Анна Олександрівна ЕА 02-1 2007 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Дудник Леся Олександрівна ЕА 02-1 2007 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Дуднік Марина Петрівна ЕА 02-1 2007 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Звєздай Ігор Олександрович КС 02-2 2007 Комп'ютерні системи і мережі
Каждан Валерій Володимирович КС 02-1 2007 Комп'ютерні системи і мережі
Качала Олександр Юрійович БС 02-1 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Корчак Марина Іванівна ЕА 02-1 2007 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Лейко (Щербина) Оксана Миколаївна БС 02-1 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Рижа Віра Вікторівна КС 02-2 2007 Комп'ютерні системи і мережі
Сафонов Дмитро Олександрович БС 04-2с 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Смірнов Юрій Анатолійович ЕА 02-1 2007 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Третяк Ірина Миколаївна ЕА 02-1 2007 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Шумков Ігор Олександрович БС 04-2с 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Бершаденко Катерина Юріївна ЕА 03-1 2008 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Булат Валентина Олександрівна ЕА 03-1 2008 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Ведяєв Анатолій Володимирович КС 03-1 2008 Комп'ютерні системи і мережі
Гришакін Ігор Олексійович КС 03-2 2008 Комп'ютерні системи і мережі
Доброгаєв Роман Олександрович ЕА 03-1 2008 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Забірников Сергій Валерійович КС 03-1 2008 Комп'ютерні системи і мережі
Киршова (Булай) Марина Петрівна БС 03-1 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Коба (Штукаторова) Олександра Валеріївна БС 03-1 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Мельник Ольга Олександрівна БС 03-1 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Норець Анастасія Яківна БС 03-1 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Ольхова Юлія Олександрівна КС 03-1 2008 Комп'ютерні системи і мережі
Оранський Євгеній Григорович БС 03-1 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Почипинець Ірина Ігорівна ЕА 03-1 2008 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Рогава Едуард Таріелович ЕА 03-1 2008 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Селіванова Катерина Вячеславівна БС 03-1 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Сень Степан Миколайович ЕА 03-1 2008 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Тимошенко Світлана Сергіївна БС 03-1 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Хільченко Алла Сергіївна ЕА 03-1 2008 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Шилан Павло Анатолійович КС 03-1 2008 Комп'ютерні системи і мережі
Андрєєв Антон Вікторович КС 08-2сп 2009 Комп'ютерні системи і мережі
Богобоящий Роман Вікторович ЕА 08-1сп 2009 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Валашко Юлія Василівна БС 08-1сп 2009 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Гуцаленко Сергій Станіславович ЕА 08-1сп 2009 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Дядюренко Ольга Сергіївна ЕА 08-1сп 2009 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Івашина (Каян) Таісія Анатоліївна БС 08-1сп 2009 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Калінін Олег Анатолійович КС 08-1сп 2009 Комп'ютерні системи і мережі
Качала Тетяна Юріївна ПА 08-1сп 2009 Електронна побутова апаратура
Лосін Юрій Геннадійович ЕА 08-1сп 2009 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Нєстєрова Валентина Ігорівна ПА 08-1сп 2009 Електронна побутова апаратура
Нормова Євгенія Валеріївна ЕА 08-1сп 2009 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Пташинська (Манжара) Ірина Борисівна ПА 08-1сп 2009 Електронна побутова апаратура
Сивенок Тетяна Валентинівна БС 08-1сп 2009 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Федорченко Катерина Іванівна ЕА 08-1сп 2009 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Богуславський Олександр Сергійович КС 09-2сп 2010 Комп'ютерні системи і мережі
Булат Наталія Олександрівна БС 09-1сп 2010 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Малєйчик Віктор Васильович КС 09-2сп 2010 Комп'ютерні системи і мережі
Панченко Світлана Анатоліївна БС 09-1сп 2010 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Розка Максим Васильович ПА 09-1сп 2010 Електронна побутова апаратура
Самокрик Дар'я Сергіївна БС 09-1сп 2010 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Смирнова Дар'я Сергіївна ЕА 09-1сп 2010 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Старик Валерій Михайлович ПА 09-1сп 2010 Електронна побутова апаратура
Ткач Григорій Анатолійович ЕА 09-1сп 2010 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Ткаченко Юлія Миколаївна БС 09-1сп 2010 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Федоренко Вікторія Олександрівна ЕА 09-1сп 2010 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Федосенко Роман Віталійович ЕА 09-1сп 2010 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Фоміна Тетяна Олександрівна ЕА 09-1сп 2010 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Збираник Віталій Петрович ЕА 10-1сп 2011 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Лещинський Юрій Семенович ПА 10-1сп 2011 Електронна побутова апаратура
Мирошніченко Денис Сергійович ЕА 10-1сп 2011 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Панасенко Юлія Сергіївна ПА 10-1сп 2011 Електронна побутова апаратура
Свирид Артем Валентинович ЕА 10-1сп 2011 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Скапа Євгеній Іванович ЕА 10-1сп 2011 Виробництво електронних засобів (Електронні апарати банківських систем і засоби захисту інформації)
Блохіна Ольга Борисівна ПА 11-1сп 2012 Радіоелектронні апарати та засоби
Вакуленко Юлія Володимирівна БС 11-1сп 2012 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Васюнін Владислав Васильвич ПА 11-1сп 2012 Радіоелектронні апарати та засоби
Влашпенко Ольга Сергіївна БС 11-1сп 2012 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Гладка Наталія Миколаївна БС 11-1сп 2012 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Крупа Ольга Леонідівна БС 11-1сп 2012 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Кузняков Олександр Ігорович ПА 11-1сп 2012 Радіоелектронні апарати та засоби
Турченко Віталій Олександрович КС 11-1сп 2012 Комп'ютерні системи і мережі
Якушева Вероніка Сергіївна КС 11-3сп 2012 Комп'ютерні системи і мережі
Голубченко Ганна Василівна РА 12-3сп 2013 Радіоелектронні апарати та засоби
Мізін Тетяна Ігорівна РА 12-1сп 2013 Радіоелектронні апарати та засоби
Яременко Анна Вікторівна РА 12-3сп 2013 Радіоелектронні апарати та засоби

ОКР "Магістр"

Прізвище, ім’я, по батькові Група Рік випуску Спеціальність
Кухаренко Дмитро Володимирович БС 00-2м 2005 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Чернякова Ольга Валеріївна БС 00-2м 2005 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Берг Андрій Вікторович БС 01-2м 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Ботвінський Дмитро Сергійович КС 01-3м 2006 Комп'ютерні системи і мережі
Боярко Микола Миколайович БС 01-2м 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Зінченко Віталій Юрійович БС 01-2м 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Малєйчик Володимир Васильович БС 01-2м 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Позняк Євген Володимирович КС 01-3м 2006 Комп'ютерні системи і мережі
Постнова Анна Михайлівна БС 01-2м 2006 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Трубчанін Андрій Сергійович КС 01-3м 2006 Комп'ютерні системи і мережі
Цвєнтарний Руслан Сергійович КС 01-3м 2006 Комп'ютерні системи і мережі
Донченко Олександр Анатолійович КС 02-3м 2007 Комп'ютерні системи і мережі
Мурашко Альона Володимирівна БС 02-2м 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Омельченко Сергій Михайлович БС 02-2м 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Проворова Марія Сергіївна БС 02-2м 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Пшеничний Богдан Євгенійович КС 02-3м 2007 Комп'ютерні системи і мережі
Смелянський Ростислав Олегович КС 02-3м 2007 Комп'ютерні системи і мережі
Татарчук Андрій Дмитрович КС 02-3м 2007 Комп'ютерні системи і мережі
Улізько Олег Миколайович БС 02-2м 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Філіков Сергій Сергійович БС 02-2м 2007 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Ільченко Дмитро Олександрович КС 03-3м 2008 Комп'ютерні системи і мережі
Копил Роман Григорович БС 03-2м 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Лимаренко Євгеній Сергійович БС 03-2м 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Маляренко Олександр Сергійович БС 03-2м 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Плужник Володимир Володимирович БС 03-2м 2008 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Сєрік Марина Юріївна КС 03-3м 2008 Комп'ютерні системи і мережі
Славко Олена Геннадіївна КС 03-3м 2008 Комп'ютерні системи і мережі
Дудник Вероніка Валеріївна КС 08-4м 2009 Комп'ютерні системи і мережі
Іваніна (Бабич) Аліна Миколаївна БС 08-2м 2009 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Костенко Павло Павлович КС 08-4м 2009 Комп'ютерні системи і мережі
Мельниченко Валерій Володимирович БС 08-2м 2009 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Мельниченко Володимир Володимирович БС 08-2м 2009 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Мілашенко Анна Михайлівна КС 08-4м 2009 Комп'ютерні системи і мережі
Настенко (Нечепуренко) Ольга Іванівна І 08-2м 2009 Інфоматика
Орлов Дмитро Валентинович КС 08-4м 2009 Комп'ютерні системи і мережі
Ромашко Євгенія Миколаївна БС 08-2м 2009 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Соколовська Ольга Петрівна БС 08-2м 2009 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Яцкова Наталя Сергіївна БС 08-2м 2009 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Бриль Тетяна Сергіївна І 09-2м 2010 Інформатика
Геращенко Сергій  Олександрович І 09-2м 2010 Інформатика
Глушко Наталя Юріївна БС 09-2м 2010 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Голуб Дмитро Віталійович КС 09-2м 2010 Комп'ютерні системи і мережі
Калашнік Олександр Олександрович КС 09-2м 2010 Комп'ютерні системи і мережі
Князюк (Неборак) Ліна Олександрівна БС 09-2м 2010 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Морозова Вікторія Олександрівна І 09-2м 2010 Інформатика
Петрусь Андрій  Сергійович КС 09-2м 2010 Комп'ютерні системи і мережі
Смірнова Юлія Анатоліївна КС 09-2м 2010 Комп'ютерні системи і мережі
Старик (Маслюк) Катерина Олегівна БС 09-2м 2010 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Удовиченко Олена Сергіївна БС 09-2м 2010 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Галушка Ілона Миколаївна КС 10-3м 2011 Комп'ютерні системи і мережі
Гладких Ірина Григорівна КС 10-3м 2011 Комп'ютерні системи і мережі
Іваненко Юлія Олександрівна КС 10-3м 2011 Комп'ютерні системи і мережі
Карпенко Євген Олександрович КС 10-2м 2011 Комп'ютерні системи і мережі
Криворот (Ткаченко) Вікторія Юріївна КС 10-3м 2011 Комп'ютерні системи і мережі
Левицька Тетяна Іванівна І 10-2м 2011 Інформатика
Машкевич Олена Сергіївна І 10-2м 2011 Інформатика
Соболєва Ольга Олексіївна КС 10-2м 2011 Комп'ютерні системи і мережі
Шаповал Інна Сергіївна КС 10-2м 2011 Комп'ютерні системи і мережі
Шиян Валентина Миколаївна КС 10-2м 2011 Комп'ютерні системи і мережі
Шкарупа Катерина Сергіївна І 10-2м 2011 Інформатика
Владов Сергій Ігорович БС 10-2м 2012 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Коваль (Кочергіна) Світлана Станіславівна БС 10-2м 2012 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Кондрук Альона Олегівна І 11-2м 2012 Інформатика
Котовський Артем Вікторович КС 11-4м 2012 Комп'ютерні системи і мережі
Марусіна Олена Володимирівна КС 11-4м 2012 Комп'ютерні системи і мережі
Руденко Микита Андрійович БС 10-2м 2012 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Слабченко Олеся Олегівна КС 11-4м 2012 Комп'ютерні системи і мережі
Тертишний Владислав Олексійович БС 10-2м 2012 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Василенко Олександр Юрійович КС 12-3м 2013 Комп'ютерні системи і мережі
Василина Сергій Анатолійович БС 11-2м 2013 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Веріченко Тетяна Миколаївна І 12-2м 2013 Інформатика
Годзевська Кристина Іванівна КС 12-3м 2013 Комп'ютерні системи і мережі
Колотій Сергій Олександрович БС 11-2м 2013 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Криворучко Сергій Володимирович БС 11-2м 2013 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Нефедкін Дмитро Ігорович БС 11-2м 2013 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Світлична Яна Григорівна БС 11-2м 2013 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Завацька Анна Олександрівна І 13-2м 2014 Інформатика
Луценко Альона Василівна І 13-2м 2014 Інформатика
Мандрика Аліна Ігорівна І 13-2м 2014 Інформатика
Мирошніченко Олена Володимирівна БС 12-2м 2014 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Молотовська Олена Павлівна БС 12-2м 2014 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Надворський Назарій Вікторович БС 12-2м 2014 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Семененко Володимир Юрійович БС 12-2м 2014 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Василина Олексій Анатолійович БС 13-2м 2015 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Жушман Роман Володимирович БС 13-2м 2015 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Яцура Андрій Вадимович І 14-2м 2015 Інформатика
Баглай Владислав Ігорович КС 14-2м 2016 Комп'ютерні системи і мережі
Злочевський Сергій Андрійович КС 14-2м 2016 Комп'ютерні системи і мережі
Кривонос Оксана Анатоліївна БС 14-2м 2016 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Чередник (Островська) Анна Миколаївна КС 14-2м 2016 Комп'ютерні системи і мережі
Щерба Антон Романович КС 14-2м 2016 Комп'ютерні системи і мережі
Данілова Єлізавета Геннадіївна КС 15-2м 2017 Комп'ютерні системи і мережі
Дяченко Тетяна Михайлівна ІСТ 15-1м 2017 Комп'ютерні науки (Інформаційні управляючі системи та технології)
Король Катерина Сергіївна ІСТ 15-1м 2017 Комп'ютерні науки (Інформаційні управляючі системи та технології)
Третяк Ольга Миколаївна КС 15-2м 2017 Комп'ютерні системи і мережі
Фомовський Володимир Феліксович БС 15-2м 2017 Біотехнічні та медичні апарати і системи
Баранік Андрій Петрович АКІТ 17-2м 2018 Автоматизація та компютерно-інтегровані технології
Васильєв Денис Олегович КНІТ 16-1м 2018 Комп'ютерні науки (Інформаційні управляючі системи та технології)
Гетьман Ірина Сергіївна СОІ 16-1м 2018 Середня освіта (Інформатика)
Козир Антон Євгенович ПМА 16-1м 2018 Прикладна Математика
Кучерява Діана Леонідівна ПМА 17-1м 2018 Прикладна Математика
Телятник Максим Сергійович КІ 16-2м 2018 Комп'ютерна інженерія
Шкарупа Наталія Сергіївна КН 17-1м 2018 Комп'ютерні науки (Інформаційні управляючі системи та технології)
Копаєвич Олександр Володимирович АКІТ 18-2м 2019 Автоматизація та компютерно-інтегровані технології (Компютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва)
Соляник Дмитро Володимирович РТ 18-1м 2019 Телекомунікації та радіотехніка (Біотехнічні та медичні апарати і системи)
Чайка Євгеній Віталійович БМІ 17-1м 2019 Біотехнічна інженерія
Артеменко Владислав Олександрович РТ 19-1м 2020 Телекомунікації та радіотехніка (Біотехнічні та медичні апарати і системи)
Карабаш Євгеній Олександрович КІ 19-2м 2020 Комп'ютерна інженерія
Терещенко Юрій Петрович СОІ 19-1м 2020 Середня освіта (Інформатика)
Тихомирова (Гасан) Дарія Віталіївна БМІ 19-1м 2020 Біотехнічна інженерія

Кандидати технічних наук

Прізвище, ім’я, по батькові Спеціальність Рік захисту Тема дисертації
Маркевич Сергій Михайлович 05.27.06 - технологія, обладнання та виробництво електронної техніки 2008 Удосконалення технології вирощування монокристалів GaAs для детекторів рентгенівського та Y-випромінювання
Мамчур Дмитро Григорович 05.09.01 - електричні машини й апарати 2010 Діагностика асинхронних двигунів на основі аналізу сигналу споживаної потужності
Славко Олена Геннадіївна 05.13.06 - інформаційні технології 2011 Моделі, методи та інформаційна технологія параметричної ідентифікації процесів передачі даних у комп'ютерних мережах
Костенко Павло Павлович 05.13.06 - інформаційні технології 2013 Моделі, метод та інформаційна технологія зовнішньої оптимізації SQL- запитів за умов структурної невизначеності баз даних
Мальований Володимир Вікторович 05.27.06 - технологія, обладнання та виробництво електронної техніки 2013 Розробка методів контролю та обладнання для вирощування злитків германію великого діаметру методом Чохральського
Кухаренко Дмитро Володимирович 05.11.17 - біологічні та медичні прилади і системи 2014 Комп'ютерна система передопераційного планування хірургічної корекції патології окорухового апарату людини
Галушка Ілона Миколаївна 05.13.06 - інформаційні технології 2015 Методи, моделі та інформаційна технологія розробки спеціалізованих систем інтеграції корпоративних даних
Коваль (Кочергіна) Світлана Станіславівна 05.13.06 - інформаційні технології 2015 Моделі, метод та інформаційна технологія автоматизованного формування оптимального складу нестандартної продукції на машинобудівному підприємстві
Притчин Олексій Сергійович 05.13.06 - інформаційні технології 2017 Моделі, методи та інформаційна технологія моніторингу розподілу домішок в злитках монокристалічного кремнію в процесі росту
Слабченко Олеся Олегівна 05.13.06 - інформаційні технології 2017 Методи, моделі й інформаційна технологія відновлення пропущених даних із акаунтів соціальних мереж